Basın

Hedefli Saldırılardan Nasıl Korunursunuz?

Veri güvenliğinin dünya lideri Trend Micro, kurumların hedefli saldırılardan nasıl korunması gerektiğini açıklıyor.

Dünya çapında hedefli saldırıların çok daha fazla duyulduğu bir döneme girildi. Siber dünyada kamu kurumları, teknoloji şirketleri, medya kuruluşları, üniversiteler ve kâr amacı gütmeyen kurumlar hedefli saldırılara maruz kalarak milyarlarca liralık zarara uğrarken, itibarlarını da yitirmenin acısını yaşadı.

Alınan birçok önleme rağmen artan “başarılı saldırı” sayısını azaltmak ve bu saldırıların anlaşılarak çözümlenmesi için Japonya merkezli siber güvenlik şirketi Trend Micro, özel bir çalışmaya imza attı. Saldırılarda kullanılan araçlar, taktikler ve tekniklerin anlaşılması için hazırlanan dosyada Trend Micro uzmanları kurumlara önerilerini aktardı. Önerilerin bazıları şu şekilde oluştu:

InfoNet Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 50 Teknoloji şirketleri arasında...

25 Ekim 2010, İstanbul - Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa'ya ve dünyaya açılma fırsatları sunan Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı'nın 2010 yılı sonuçları açıklandı. Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall'da yapılan törenle açıklanan sonuçlara göre, InfoNet adına genel müdür yardımcısı Melek Kaya ödülü aldı.

Bilişim 500 güvenlik yazılımı kategorisinde 2009 yılı Birincisi olan InfoNet, en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında da yer alması, InfoNet'in sektördeki liderleliğinin açık göstergesidir

Bu vesile ile basarimizin mimari olan siz değerli iş ortaklarımıza tesekkurlerimizi iletmek isteriz.

Bilişim 500

INFONET, ADINI BİLİŞİM 500’E ALTIN HARFLERLE YAZDIRDI

Türkiye bilişim sektörünün aynası ve tek referans kaynağı “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” nın ödülleri Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ında katılımıyla 29 Haziran Pazartesi günü sahiplerine verildi.

Bu yıl 10. kez gerçekleştirilen “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırmasının” ödül töreninde Güvenlik Yazılımı kategorisinde InfoNet’in liderliği bu senede değişmedi ve geçen yıl olduğu gibi bu yılda yine birinci oldu!

1995 yılından beri  bilgi teknolojileri sektöründe Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu alanlarında proje ve danışmanlık hizmetleri veren InfoNet, bu ödül ile sektördeki başarısını bir kez daha kanıtladı.

InfoNet Bilgi Teknolojileri’nin plaketini şirket adına InfoNet Genel Müdür Yardımcısı Melek Kaya  aldı. Melek Kaya yaptığı açıklamada; “InfoNet’in  1995 yılından beri ülkemizde Internet güvenliği konusunda çalışmalarını ara vermeden sürdürdüğünü, InfoNet ailesi olarak bu ödül ile emeklerinin karşılığını almış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Ülkemizde Internet üzerinden  oluşabilecek risklerin maalesef henüz tam olarak anlaşılmadığını, en büyük inançlarının sektörün bu konu da hakettiği  büyüklüğe ulaşması olduğunu dile getirdi.


InfoNet Hakkında:
1995 yılından beri  bilgi teknolojileri sektöründe Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu alanlarında proje ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Son yıllarda gerçekleştirdiği başarılı projelerle dikkat çeken InfoNet, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen Deloitte Teknoloji Fast 50’deki teknoloji firmaları arasında yer almaktadır.

Son 5 yılda hızla büyüyen şirket, teknoloji alanında verdiği  hizmetler ve hayata geçirdiği projelerle sektörün öncü kuruluşlarından biri haline geldi. Dünyanın önde gelen güvenlik ürünleri  Check Point,  Websense,  IBM Security Systems,  Kaspersky,  RSA, Barracuda, Ipswitch,Webtrends  firmalarının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.

InfoNet, dünyada hızla gelişen güvenlik sektörüne paralel en doğru ve en güvenilir çözümleri sunarak, Türkiye'de elektronik ticaret ve Internet uygulamalarının yaygınlaşmasına katkıda bulunmak misyonuyla hareket  etmektedir.

INFONET BİLİŞİM HİZMETLERİ SERTİKASI ALMAYA LAYIK GÖRÜLDÜ

INFONET BİLİŞİM HİZMETLERİ SERTİKASI ALMAYA LAYIK GÖRÜLDÜ


InfoNet Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği tarafından bilişim sektöründeki hizmet kalitesinin, verimliliğin ve müşteri memnuniyetinin ölçülmesiyle değerlendirdiği “Bilişim Hizmetleri Sertifkasını” Gold Sertifika düzeyinde almaya hak kazanmıştır.

Bilişim sektöründeki en önemli konulardan biri olan standartlaşma çalışmalarını Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD)  “bt_POTA Bilişim Hizmetleri Ortak Platformu” üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Bilişim sektöründe hizmet kalitesinin, verimliliğin ve müşteri memnuniyetinin artırılması yönündeki bu çalışmanın önemli bir ayağını da BT_POTA ( Bilişim Hizmetleri Sertifikası) oluşturmaktadır.

1995 yılından beri  bilgi teknolojileri sektöründe Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu alanlarında proje ve danışmanlık hizmetleri veren InfoNet, bu sertifika ile sektördeki başarısını bir kez daha kanıtladı.

InfoNet Bilgi Teknolojileri’nin Genel Müdürü Taner Özdeş yaptığı açıklamada; “InfoNet’in  1995 yılından beri ülkemizde Internet güvenliği konusunda çalışmalarını ara vermeden sürdürdüğünü, bu alandaki hizmetlerinde standartlaşma çalışmalarına da çok önem verdiklerini ve InfoNet ailesi olarak bu GOLD seviyesindeki bu sertifika  ile emeklerinin karşılığını almış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Bilişim Hizmetleri Sertifikası çalışmaları sayesinde bilişim alanında faaliyet gösteren firmalar sundukları hizmetlerin kalitesini oluşturulan standartlar çerçevesinde belgelendirilmektedirler Firmalar, “Konvansiyonel Hizmetler”, “Dışkaynak Kullanım Hizmetleri”, “Çözüm Geliştirme Hizmetleri” ve “Danışmanlık Hizmetleri” ana kategorilerinde sundukları bilişim hizmetlerinin kapsamını, verimliliğini, müşteri memnuniyetini, kalitesini, güvenliğini, güvenilirliğini ve sürdürülebilirliğini sertifikaya bağlı olarak taahhüt etmektedirler.

 

Outpost24 Türkiye’nin önde gelen bilişim güvenliği firması InfoNet ile distribütörlük antlaşması imzaladı

Outpost24 Türkiye’nin önde gelen bilişim güvenliği firması InfoNet ile distribütörlük antlaşması imzaladı

İnternet güvenliği ve güvenlik açıklarını giderme konularındaki teknoloji lideri Outpost24 Türkiye’deki çalışmalarını InfoNet Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. ile yaptığı ilk distribütörlük antlaşması ile hızlandırmıştır.

İstanbul’da açılan ofisi ile faaliyetlerini Türkiye üzerinde yoğunlaştıran Outpost24 kanal yapısını oluşturmaya öncelik vermiştir. Çeşitli firmalarla görüşen Outpost24 Türkiye’nin bir numaralı internet ve intranet güvenliği firması olan InfoNet ile distribütörlük anlaşması imzalayarak iş birliği yapmaya karar vermiştir. Bu kararda InfoNet’in kurulumundan bu yana sadece güvenlik konularına odaklanarak hizmet veriyor olması, tüm Türkiye genelinde bayilerinin bulunması, etkili olmuştur.

Outpost24 Türkiye Ülke Müdürü Ümit Süray yapılan bu anlaşma ile ilgili beklentisini şu şekilde belirtmiştir:

“InfoNet’in de internetteki güvenlik açıklarının giderilmesi konusunda bizi seçmesi bizi oldukça memnun etmiştir. InfoNet ile çalışmalarımızda her iki taraf için bir büyük kazanç sağlayacaktır. Ancak esas kazanan Türk internet güvenliği sektörü olacaktır. Outpost24 sayesinde firmalar küresel çapta bir hizmeti, InfoNet bayileri üzerinden Türkiye’nin birçok yerinde ve hatta kendi bulundukları şehirde alabilecektir.”

Outpost24 Hakkında:

İnternet Güvenliği ve Güvenlik Açıklarını Giderme konularında Avrupa’da lider olan İsveç menşeli Outpost24, 1000’in üzerinde müşteriye sahiptir. Outpost24’ün internet güvenliği hizmetleri otomatik çalıştırılan bir yazılım sayesinde İsveç üzerinden Software-as-a-Service (SaaS) şeklinde verilmektedir. 25 ülkede yapılanmış olan Outpost24 Travelex, Delta Lloyd, ING Life, Deloitte gibi kuruluşlara hizmet vermektedir. Kurum dışından güvenlik taraması OUTSCAN ürünü, kurum içinden güvenlik taraması HIAB ürünü ile yapılmakta, PCI uyumluluğu OUTSCAN PCI ürünü üzerinden sağlanmaktadır. Outpost24 küresel olarak PCI DSS sertifikası vermeye yetkili az kuruluştan biridir.

 

InfoNet Hakkında:

InfoNet, Türkiye'de bilgi teknolojileri sektöründe gerek duyulan Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu ile ilgili proje ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 1995 yılında kurulmuştur. Internet ve Intranet güvenliği, sistem entegrasyonu ve hizmetleri konularında birçok başarılı projeye imza atan InfoNet, dünyanın önde gelen güvenlik ürünlerinin - Check Point, IBM Security Systems, RSA, Websense, Kaspersky Lab, WebTrends, Network-Intelligence, Safenet, Crossebeam – Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

InfoNet 2006 ve 2007 yılında Deloitte’un Teknoloji Fast50 Programında Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Kuruluşları arasına girmiştir.

 

                                                 

                                                           

INFONET VE TREND MICRO, İŞBİRLİKLERİNİ DİSTRİBÜTÖRLÜK ANLAŞMASIYLA PEKİŞTİRDİ!

 

INFONET VE TREND MICRO, İŞBİRLİKLERİNİ DİSTRİBÜTÖRLÜK ANLAŞMASIYLA PEKİŞTİRDİ!

Dünyanın önde gelen içerik güvenliği çözümleri üreticisi Trend Micro, Türkiye'de kullanıcılara InfoNet'in distribütörlüğünde ulaşacak. 

İçerik güvenliği konusunda dünyada lideri Trend Micro, Türkiye’nin lider ağ ve bilgi güvenliği ürünleri dağıtıcısı InfoNet ile yaptığı distribütörlük anlaşmasını duyurdu. Anlaşma ile ödüllü güvenlik çözümlerini Türkiye’deki iş ortakları aracılığı ile son kullanıcıya ulaştıran Trend Micro, InfoNet ortaklığı ile müşterilere yönelik özellikle mobil cihazlar, sanallaştırma platformları ve sosyal iletişim siteleri aracılığı ile hızla artan tehditlere yenilikçi çözüm sunmaya başlıyor.

InfoNet’in aracılığı ile Türkiye’deki bayi ve son kullanıcılara ulaşacak olan Trend Micro çözümleri, sanallaştırma platformaları ve mobil cihazların güvenliği, kullanıcıları virüs gibi tehdit içeren bir çok yazılımlardan koruma, internet içerik güvenliği, casus yazılım önleme, istenmeyen e-postadan koruma, içerik filtreleme, bilgi sızıntısını önleme, otomatik tehdit tespit ve giderme servisleri, 2 saat servis seviyesi garantili profesyonel hizmetler gibi içerik güvenliği konusunda dünyanın en üst seviye çözüm ve hizmetlerini sunmaktadır.

InfoNet Genel Müdürü Taner Özdeş  yaptığı açıklamada;

"Trend Micro, içerik güvenliği konusunda dünya lideri bir markadır.  Pazardan gelen güçlü talebe karşılık vermek amacıyla Trend Micro ile distribütörlük anlaşması imzalayarak, süregelen iş birliğimizi derinleştirmeye karar verdik. 
InfoNet, kurumların karşı karşıya kaldığı güncel tehditlere karşı Trend Micro'nun geniş ürün yelpazesi ve güçlü kanal ortakları ile Türkiye pazarına en ileri cözümleri sunmak için çalışmalarına devam edecektir."

Trend Micro Akdeniz Bölge Müdürü Ercan Aydın ise bu iş birliği ile ilgili olarak yaptığı açıklamada;

“Türkiye’de, dünyadaki genel eğilime paralel olarak içerik güvenliği konusunda artan saldırılarla birlikte, bireysel kullanıcılar ve kurumların bu saldırılara karşı daha akıllı ve etkin çözüm arayışları hızla artmaktadır. Bireysel, kobi ve kurumsal pazarda artan bu ihtiyacı karşılayacak ürün ve hizmetleri pazara en etkin şekilde sunabilmek için yeniden yapılanma süreci içerisindeyiz. Infonet ile yaptığımız anlaşmanın bu alandaki en önemli adımlardan biri olduğuna inanıyoruz. Infonet, uzman kadrosu, ülke çapında sahip olduğu güçlü iş ortaklıkları ve geleceğe yönelik sahip olduğu vizyon ile içerik güvenliği konusunda ulaşmayı hedeflediğimiz müşteri memnuniyetini yaratma konusunda önemli bir yere sahiptir.

Infonet ile iş birliğimizin en önemli hedeflerinden birisi Kamu ve Savunma sektörlerine yönelik sunacağımız katma değerli çözümler olacaktır. Kasım ayında faaliyete geçecek Trend Micro Ankara ofisi ile birlikte bu hedefe yönelik güçlü adımlar atmaya devam edeceğiz."

 

InfoNet Hakkında:

1995 yılından beri bilgi teknolojileri sektöründe Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu alanlarında proje ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Son yıllarda gerçekleştirdiği başarılı projelerle dikkat çeken InfoNet, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen Deloitte Teknoloji Fast 50’deki teknoloji firmaları arasında yer almaktadır. Son 5 yılda hızla büyüyen şirket, teknoloji alanında verdiği  hizmetler ve hayata geçirdiği projelerle sektörün öncü kuruluşlarından biri haline geldi. Check Point firmasının Platium Partneri olan şirket,  Internet ve İntranet güvenliği, sistem entegrasyonu ve hizmetleri konularında birçok başarılı proje gerçekleştirdi. Dünyanın önde gelen güvenlik ürünleri Check Point, Websense, IBM Security Systems (ISS), RSA, Ipswitch, nCipher, gibi markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

InfoNet, dünyada hızla gelişen güvenlik sektörüne paralel en doğru ve en güvenilir çözümleri sunarak, Türkiye'de elektronik ticaret ve Internet uygulamalarının yaygınlaşmasına katkıda bulunmak misyonuyla hareket etmektedir.

Trend Micro Hakkında:
Dünyanın sayılı güvenlik şirketleri arasında yer alan Trend Micro 1988 yılında kurulmuştur. Ağ koruması ve Internet içerik güvenliği yazılım hizmetlerinde bir dünya lideridir.
Ağları virüslerden koruma, internet içerik güvenliği, casus yazılım önleme, istenmeyen   e-postadan koruma, içerik filtreleme, bilgi sızıntısını önleme gibi güvenlik tehditlerine karşı dünyanın en hızlı korumasını sağlamaktadır.

Tokyo merkezli firmanın dünyanın farklı yerlerinde pek çok ofisi bulunmaktadır.

 

INFONET VE CHECK POINT, İŞBİRLİKLERİNİ DİSTRİBÜTÖRLÜK ANLAŞMASIYLA PEKİŞTİRDİ!

INFONET VE CHECK POINT, İŞBİRLİKLERİNİ DİSTRİBÜTÖRLÜK ANLAŞMASIYLA PEKİŞTİRDİ!

Dünyanın önde gelen bilgi güvenliği çözümleri üreticisi Check Point, Türkiye'de kullanıcılara InfoNet'in distribütörlüğünde ulaşacak. 

Kurumsal ağ ve bilgi güvenliği konusunda çözüm ve hizmetler sunan InfoNet, Check Point'in Türkiye'deki distribütörleri arasına katıldı. InfoNet, 4 Kasım'da Check Point yetkililerinin de katıldığı toplantıda iş ortaklarıyla bir araya geldi. Toplantıda distribütörlük anlaşması imzalanmasının yanı sıra Check Point'in yeni ürünlerinin lansmanı da gerçekleştirildi.  

InfoNet, distribütörlük anlaşmasının imzalanması sonrasında Türkiye'de Check Point bayi kanalını da oluşturarak, yönetimini üstlenecek. Daha önce Platin İş Ortağı sıfatıyla Check Point markasını taşıyan ürünleri Türkiye'deki kullanıcılara sunan InfoNet, önemi henüz tam anlaşılamamış olan bilgi güvenliği konusunda bilinç düzeyini artırmayı ve pazar hacmini büyütmeyi hedefliyor.  

Distribütörlük anlaşmasıyla ilgili olarak, kutlama niteliği de taşıyan iş ortakları toplantısında bir değerlendirme yapan InfoNet Genel Müdürü Taner Özdeş, şunları söyledi: "InfoNet, 1995 yılında kuruldu. İlk sattığımız güvenlik ürünleri Check Point markasını taşıyordu. Bizim açımızdan önemi büyük bir üretici. Check Point, bilgi güvenliğinin her noktasına hitap eden ürün ve çözümler sunuyor. Son derece geniş ve etkili bir ürün gamı var. InfoNet, bu ürün ve çözümlerin sadece satışını yapmıyor. Teknik ekibimiz, satış sonrasında da müşterilerimizin yanında oluyor, bilgi güvenliklerini tehdit eden her konuda, satın aldıkları ürünlerden azami verimle yararlanmalarına yönelik hizmet ve destek sunuyor."  

Aynı toplantıda görüşlerini açıklayan Check Point Ülke Müdürü Coşkun Göktan ise şunları söyledi:   “BT Güvenliği pazarının lider üreticisi Check Point, global ekonomik krizin etkilerini yakından takip etmekle beraber, dünyada ve Türkiye’de büyümesini sürdürüyor. Bu zorlu kriz döneminde büyümeye devam edebilmemizin temelinde, şirketimizin güvenlik donanımları ve uç nokta güvenliği konularında pazara sunduğu yeni çözümlerin başarısı yatıyor. Tüm satış, eğitim ve destek faaliyetlerimizi iş ortaklarımız ile birlikte gerçekleştirmekteyiz. Genişleyen çözüm yelpazemizi en sağlıklı şekilde pazara sunabileceğimiz kanal yapısını oluşturmak üzere stratejik iş ortaklarımızdan InfoNet’le yolumuza distribütör statüsünde devam etmeyi uygun gördük.”

   Lansmanı Yapılan Ürünler

   Toplantıda tanıtılan yeni ürünlerin ilki Check Point VPN-1 VE ürünü oldu. VPN-1 VE ürünü sanal sistemlerin maksimum güvenlikle korunmasını sağlarken, bu sistemlerin hem harici tehditlerden, hem de birbirlerinden ayrıştırılmasına olanak tanıyor. Toplantıda ayrıca Check Point VPN-1 VE ürünü ile sanal ve fiziksel ortamların tek bir çatı altında yönetilmesinin mümkün olduğundan bahsedildi.

   Daha sonra Endpoint Security ürününün tanıtımı yapılırken, bir bilgisayarın güvenliğini sağlayan tüm çözümleri bir araya toplayan ilk ve tek ürün olma özelliğine sahip olduğuna dikkat çekildi. Antivirüs programından güvenlik duvarına, disk şifrelemeden ağ erişim kontrolüne tam güvenlik için gereken tüm unsurlar, bu üründe bir arada bulunuyor.

   Tanıtılan yeni ürünlerden bir diğeri ise, Check Point Power-1 güvenlik ürünü oldu. Veri merkezleri, büyük kampüsler gibi yüksek performansgerektiren ortamlara hitap eden Power-1 serisi cihazlar, güvenlik duvarı, IPSec VPN ve yetkisiz giriş önleme çözümlerini bir arada sunmaktadır.

 InfoNet Hakkında:

InfoNet, Türkiye'de bilgi teknolojileri sektöründe gerek duyulan kurumsal ağ güvenliği, bilgi güvenliği ve sistem entegrasyonu ile ilgili proje ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 1995 yılında kuruldu. Internet ve İntranet güvenliği, sistem entegrasyonu ve hizmetleri konularında birçok başarılı projeye imza atan InfoNet, dünyanın önde gelen güvenlik ürünlerinin – Check Point, IBM Security Systems (ISS), Websense, RSA, WebTrends – Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

2008 EN YENİLİKÇİ ÜRÜN ÖDÜL’Ü, DEFENSEPRO ÜRÜNÜ İLE RADWARE’İN OLD

2008 EN  YENİLİKÇİ ÜRÜN ÖDÜL’Ü, DEFENSEPRO ÜRÜNÜ İLE RADWARE’İN  OLDU

Business-Smart Network işlemleri ve entegre uygulama çözümlerinde lider marka Radware, Defense Pro 3020 ile Netwok Product Rehber’inde  2008 Yenilikçi Ürün Ödülünü kazandığını duyurdu.

Sektörün çıtasını daha da yükseğe çıkaran ve dünya çapında tüm sağlayıcı markaların yenilik anlayışını değiştiren Network Products Rehber’i  2008 ödüllerinin bu yılki galibi DefensPro ürünü ile Radware oldu.

DefensPro, hem şebeke hemde uygulama düzeyinde  davranış-tabanlı koruma sağlayarak,  tamamı entegre ve uyarlanabilirdir. Endüstrinin ilk çözüm sağlayıcısı olma özelliğini taşıyan DefensePro,  kullanıcıya eşsiz  güvenlik imkanları sunuyor.

Network Products Rehber’i editörü Rake  Narang açıklamasında,  tüm ürünler için yeniliğin en olumlu değişiklik olduğunu, markaların  çözümleri geliştirerek  ürünleri  bir öncekinden farklı kılmalarının ana amaç olması gerektiğini dile getirdi. Rake Narang, DefensPro gibi yenilikçi ürünlerin şebeke ve uygulama güvenliğinde kullanıcıya büyük avantajlar sağladığını da belirtti.

Radware Başkan  yardımcısı Avi Chelsa ise  DefensePro ile  ihtiyaç duyulan güvenliği yeni teknoloji ile birleştirerek kendi yükümlülüklerini yerine getirdiklerini böylelikle de  kullanıcı memnuniyetini arttıracak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.  Avi Chelsa, sektörün   en iyisi olmanın karşılığı olarak Network Product Rehber’inden bu ödülü kazanmanın, Radware’in yeni ürünlerinin ortaya çıkmasında kendilerine  iyi bir motivasyon aracı  olacağını da  vurguladı.

Network Products Rehberi Hakkında:

Network Products Rehberi  teknoloji bazlı ürün, araştırma ve analizlerin lider sağlayıcısı Sillicon Valley tarafından yayınlanmaktadır. Ürünler ile ilgili  tüm yenilikleri, yol haritası,endüstri yöntemlerini,  teknoloji avansmanlarını, ve diğer tüm gelişimleri  zengin içeriği ile  keşfeden bir rehberdir. Rehber  yöntem bilgisini etik anlayış çerçevesi içinde geliştirerek endüstri uzmanları tarafından takip ediliyor. Daha fazla bilgi için www.networkproductsguide.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Radware Hakkında:

Entegre uygulama teslim çözümlerinde global lider olan Radware, dünya çapında 5000 kurum ve iş ortağı için maksimum performans ve iş kritiği uygulamasında komple bir güvenlik sağlıyor. APSolute ile Radware’in kapsamlı ve ödüllü, anlaşılır ön uç, erişim ve güvenlik ürünleri ile tüm şirketlerde yönetimsel verimlilliği sayesinde, kar sağlıyor. IT işletmesini ve altyapı fiyatlarını  azaltarak ağları  her endüstri’de “Akıllı firma” olarak  yönetiyor.Daha fazla bilgiiçin www.radware.com’u ziyaret edebilirsiniz.