Kurumsal

Dünyadaki lider güvenlik markalarını ürün yelpazemizde bulundurarak, Türkiye’deki güvenlik pazarının gelişmesi ve büyümesine katkı sağlayarak
katma değerli hizmet anlayışı ile sektörde ana tedarik merkezi olarak çözümler, eğitim ve danışmanlık hizmetileri sunmaktır. 

Bilişim Teknolojileri alanında ülkemizde ihtiyaç duyulan güvenlik çözümlerini iş ortaklarımızla birlikte müşterilerimizin
teknik ihtiyaçlarına uygun olarak sunulmasında Türkiye’de ve dünyada sektör öncüsü olmak. 

InfoNet, 1995 yılında Türkiye'de bilgi teknolojileri sektöründe gerek duyulan Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu ile ilgili proje ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.
InfoNet’in temel hedefi; distribütörü olduğu ürünleri katma değerli iş modeli anlayışıyla bilişim alanında faaliyet gösteren iş ortakları üzerinden pazarlamak ve distribütörlüğünü yaptığı ürünlerin eğitimlerini, teknik desteğini ve danışmanlık hizmetlerini vermektir.
Dünyanın önde gelen güvenlik ürünlerinden; Allot, Check Point, EfficientIP, Forcepoint, Ipswitch, RSA Security, RiskRecon,Safe-T, Trend Micro, Indeni markaları ürün gamında bulunmaktadır.